Ambasadorka

Katarzyna Walczak

Katarzyna Walczak

Dyrektorka Departamentu Marketingu w Wakacje.pl

Ekspertka w dziedzinie marketingu z ponad 14-letnim doświadczeniem. Absolwentka Wydziału Ekonomicznego na Uniwersytecie Gdańskim, studiów podyplomowych The Chartered Institute of Marketing (CIM) oraz Advanced Leadership Program (ALP) – programu dla menedżerów o wysokim potencjale wspierającego ich drogę do stania się sprawdzonymi liderami. Karierę zawodową rozpoczynała w Mango Media, gdzie pełniła funkcję Kierowniczki Programowej.

Do zespołu Wakacje.pl dołączyła w 2011 roku. Jako Dyrektorka Marketingu i Public Relations odpowiada za strategię marketingową Spółki, działania wizerunkowe i spójną komunikację marki Wakacje.pl. W swojej praktyce zawodowej realizuje projekty ogólnopolskie promujące firmę w mediach tradycyjnych i elektronicznych oraz koordynuje działania sieci salonów franczyzowych Wakacje.pl w zakresie marketingu na rynkach lokalnych. Jej innowacyjne podejście do działań marketingowych, wysokie kompetencje menedżerskie oraz wkład w zbudowanie siły i rozpoznawalności marki Wakacje.pl zaowocowały powołaniem w grudniu 2019 roku na stanowisko Członkini Zarządu w Wakacje.pl. Katarzyna Walczak bierze także udział w zakupie mediów na potrzeby kampanii wizerunkowych dla spółek z Holdingu Wirtualnej Polski.

Jako dyrektorka Departamentu Marketingu nadzoruje pracę 29 osób z obszarów promocji, PR, trade marketingu i jakości obsługi klienta.

Organizatorzy