Ambasadorka

Leila Ben Arfi

Leila Ben Arfi

Prezeska Best Reisen Group

Założycielka i prezeska Best Reisen Group – touroperatora specjalizującego się w organizacji wyjazdów do kierunków egzotycznych. Promuje w Polsce modę na wypoczynek w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i w innych dalekich krajach. Oferta jej firmy jest skierowana dla klientów, którzy oczekują najwyższych standardów.

Urodziła się w Monastirze, w Tunezji. Ukończyła studia w Polsce, a z wykształcenia jest architektką. W pracy przywiązuje wagę do estetyki zarówno w materiałach graficznych biura, jak i w kompozycjach wycieczek jej autorstwa. Starannie dobiera kierunki i hotele dla swoich klientów. Jej produkty są dopracowane w każdym detalu. Nie liczy się dla niej cena, a wyjątkowość oferowanego produktu, dzięki czemu Best Reisen z każdym rokiem umacnia swoją pozycję na polskim rynku turystycznym.

Jest mężatką i matką 2 córek. Idealnie potrafi pogodzić pracę z życiem osobistym. Ciężko pracowała na swoją pozycję w branży i od wielu lat udowadnia, że kobiety z dużym powodzeniem mogą pełnić funkcje prezesów firm turystycznych.

Organizatorzy